OFFER
Доска объявлений

МВС, ДАІ України спростили собі роботу.

Розпорядження МВС дало змогу ДАІ легально заробляти коншти на водіях

Згідно з новим розпорядженням МВС, ДАІ зможе використовувати приватні штрафмайданчики, «мигалка» не буде застосовуватися для запобігання порушень, а сертифікація технічних пристроїв буде необов"язковою.

Відповідні зміни до Інструкції з питань діяльності підрозділів патрульної служби ДАІ МВС України вступили в силу. В цілому, наказ № 1009 від 05.11.2012 вносить три поправки в діючу Інструкцію патрульної служби. Відтепер з Інструкції вилучено згадку про державні штрафмайданчиках ДАІ, що може означати швидку приватизацію всіх подібних установ. Згідно з пунктом 15.1.2 попередньої редакції Інструкцій, для тимчасового утримання транспортний засіб міг бути доставлено на спеціальний майданчик чи стоянку Державтоінспекції МВС. У новій редакції слова «Державтоінспекції МВС» відсутні.

Також зміни торкнулися спеціальних світлових пристроїв автомобілів ДАІ (мигалок). У новій Інструкції відсутні рядки, які наказують використання світлових сигналів для профілактики та попередження порушень. Відповідні підпункти були вилучені з пункту 12.12 Інструкції.

Крім того, тепер ДАІ може використовувати несертифіковані технічні пристрої в тому випадку, якщо вони не підлягають обов"язковій сертифікації. Питання сертифікації пристроїв на службі у ДАІ (радари TruCAM, Візир, пристрої для визначення світлопропускання скла та інші «гаджети») регулюється пунктом 19.2. У нього було додано уточнення, що сертифікація вимагається тільки тим приладам, які зобов"язані пройти дану процедуру у відповідності з українським законодавством.


Ваше Имя:
Комментарий:
 


Объявления О сайте Offer Полезно знать Прикольное фото FAQ Правила Контакты