OFFER
Доска объявлений

Користувачі зможуть змінити мобільного оператора і зберегти номер

Скоро українці зможуть перейти на іншого мобільного оператора зі збереженням номера

В Україні почали впроваджувати технологію MNP. Завдяки їй українці зможуть перейти на іншого мобільного оператора зі збереженням номера. Заробити вона повинна вже в цьому році.

мобільний операторДля того щоб змінити оператора, абоненту треба подати заявку новому оператору. При цьому слід попередити і колишнього. Тільки після розгляду заявки оператор буде змінений.

Щоб не виникло плутанини з тим, на якого оператора дзвонить абонент, до з"єднання він почує голосове повідомлення, якщо оператор виявиться іншим.

Швидше за все, послуга буде платною, але подробиць поки невідомо. У "Київстар" відзначають, регулятор спочатку повинен розробити умови розрахунків між самими операторами.

"Поки прогнозів щодо зміни тарифів немає. Спочатку телекомрегулятор повинен розробити нормативні документи про взаєморозрахунки між операторами, які врахують надання послуги MNP. Але, як вважає компанія, тарифи повинні бути доступні для клієнтів, які хочуть скористатися послугою", – розповіли у "Київстар".

"Україна є чи не єдиною європейською країною, де досі недоступна послуга. Ми нарешті приступили до впровадження послуги перенесення номерів при зміні оператора. Згідно з затвердженим календарним планом, впровадження послуги MNP буде завершено не пізніше 6-го квітня 2017 року"Объявления О сайте Offer Полезно знать Прикольное фото FAQ Правила Контакты